Perfectdeal

Teenused

Tutvu meie teenustega

Kliendile

Eramute ehitus

Soovid endale uut kodu – eramaja maale või linna. Nõustame ja leiame koostöös parimad ehituslahendused.
Kliendile

Korterite remont

Planeerid teha oma korteris kergremonti või muuta kogu korteri üldilmet. Võtke kontakti meie ettevõttega. Pakume sobivaimat remondilahendust.

Kliendile

Vannitubade remont

Teostame erinevaid sanitaartehnilisi remonditöid vannitoas ning WC-s. Üheskoos leiame parima ruumikujunduse ja valime kvaliteetsed materjalid.

Kliendile

Viimistlustööd

Teostame erinevaid viimistlustöid nii algusjärgus ehitisel kui ka poolelioleval objektil. Üheskoos valime parimad teostusmaterjalid just Sulle sobivas hinnaklassis.

Kliendile

Tapeetimine

Tapeet on tagasi! Aitame kliendil leida valitud ruumi sobivaima tapeedi, et lõpptulemus oleks kaunis ja moodne.

Kliendile

Plaatimistööd

Teostame plaatimistöid kiirelt ja kvaliteetselt. Austame erisoove. Üheskoos saavutame plaatimist vajavas ruumis parima tulemuse.

Kliendile

Bareljeef ja dekoratiivvärvid-krohvid

Erinevate reljeefsete pindade korral tuleb lähtuda algsest pinnast ja selle töötlusest. Meie spetsialistid oskavad soovitada parima lahenduse. Koostöös tellijaga valime teostusmaterjalid.

Peatöövõtjale

Kergseinte ehitus

Ehitame kergseinu nii elu- kui kõrvalhoonetes.
Kergseina asukoha, materjali valiku ja kõik muud detailid kooskõlastame töö tellijaga. Ettevõtte poolt pakume parimaid lahendusi töö teostamiseks.

Peatöövõtjale

Krohvimistööd

Tänapäeval on väga erinevaid krohvimisvõimalusi. Tähtis on lõpptulemus – et viimistletud pind oleks kaunis ja hiljem ei praguneks. Meie ehitajad teevad koostööd spetsialistidega, et valida etteantud pinnale parim teostus.

Peatöövõtjale

Viimistlustööd

Viimistlemine on kergesti teostatav, kui kogu objekt on meie firma ehitatud. Varasema ehitise ümberviimistlemisel lähtume algselt kasutatud materjalidest. Teeme omapoolsed ettepanekud, et koostöös tellijaga saavutada kvaliteetne lõpptulemus.

Peatöövõtjale

Plaatimine

Plaatimisvõimalusi on erinevaid: põrandad, seinad, laed – kõiki ruumisiseseid pindu on võimalik katta plaatidega. Ehitusturul olevast
plaatide sortimendist leiame üheskoos neist kõige sobilikumad.

Peatöövõtjale

Parketi paigaldus

Parketti paigaldades arvestame ruumi kasutuse ja temperatuuriga. Parketimaterjali valik on väga mitmekesine ja arvestada tuleb nii ruumide käidavuse kui põrandaküttega. Aitame teha optimaalseima valiku ja teostame selle kvaliteetseimal moel.