Perfectdeal

Meist

Alates 2004. aastast oleme olnud pühendunud ehituslahenduste pakkumisele Tallinnas, Harjumaal ja üle Eesti. PerfectDeal OÜ on tunnustatud ehitusettevõte, mis spetsialiseerub mitmekülgsetele ehitus-, remondi- ja viimistlustöödele nii era- kui äriklientidele.

Meie pikaajaline kogemus on teinud meist usaldusväärse nõuandja ja kvaliteetse koostööpartneri. Oleme valmis teostama ehitusprojekte kokkuleppel tellijaga ka väljaspool Tallinna ja Harjumaad. Meie ehitusprotsess on alati tihedas ehitusjuhi järelevalve all, tagades kõrgeima kvaliteedi igas etapis.
PerfectDeal OÜ meeskond koosneb kogenud ja koolitatud spetsialistidest, kes on pühendunud oma valdkonna tipptasemele. Kõik meie töötajad on läbinud erialased koolitused, tagades, et meie teenused vastavad kõrgeimatele standarditele. Meie ehitustööde teostus vastab ISO 9001 nõuetele, kinnitades meie pühendumust tipptasemele ja klientide rahulolule.
 
Oleme uhked oma eesmärgi üle tagada kõigile klientidele kvaliteetsed ehituslahendused. Kui otsite usaldusväärset partnerit, võtke meiega julgesti ühendust. PerfectDeal OÜ on valmis pakkuma Teile parimat pakkumist ja viima ellu Teie unikaalsed ehitusprojektid.

Koostööpartnerid